Víla Uzdravěnka

350 Kč
Dostupnost: Skladem
Víla Uzdravěnka

Detailní popis produktu

Tyto menší vílečky mají šatičky tvořené z tyrkysově melírované nejjemnější ovčí vlny. A svým vyzařováním působí přímo léčivě. Jsou proto vhodné jako podpora uzdravování jak pro malé, tak i velké pacienty. Příběh Uzdravěnky si můžete přečíst níže.

Dle našich zkušeností byly tyto vílečky (i díky hypoalergenní a samočisticí vlastnosti ovčí vlny) povoleny i v nemocnici na odděleních, kde se úzce dbá na zdravotní nezávadnost materiálů v blízkosti pacientů.

Jsou lehounké, že je na ruce téměř necítíte. V pase jim září barevně sladěný kamínek a ve vláskách mají kytičku v barvě šatiček. 

Můžete si vybrat z různých variant, případně si objednat svoji Uzdravěnku tvořenou přímo pro Vás z barev, které si sami vyberete.

Mají připevněný silonový vlasec na zavěšení a měří okolo 16 cm. Jsou určeny do interiéru jako dekorace.

Fotografie na stránkách jsou ilustrační. Každá vílečka je originál, ruční práce, a může se tedy mírně lišit od uvedené fotografie.  

PŘÍBĚH Drobněnky, Uzdravěnky:

Jednou za mnou přišla kamarádka, že připravuje 2 holčičky - sestřičky na soutěž ZUŠ, a že by jim moc ráda věnovala malou vílečku pro štěstí - menší, než jsem kdy vytvořila. Holčičky si je nejdříve nadšeně pověsily nad postele, pak si je obě vzaly na krajské kolo soutěže. Jsou moc šikovné - vyhrály, postoupily do celostátního kola. Před vystoupením v celostátním kole vybalily noty a v přípravné místnosti si pověsily i své vílečky. Když i toto kolo vyhrály, kontaktovala mě jejich maminka a poprosila o vytvoření Drobněnky pro její maminku do nemocnice. Že všichni věří, že jim vílečky přinesly štěstí, a že teď ho potřebuje i babička. Ještě dnes mě ten příběh dojímá.

Od té doby jsem vytvořila již mnoho Drobněnek jak pro radost, pro štěstí, tak i do nemocnice na podporu uzdravování. A cítím vděčnost, že můžu.