O mně

Jmenuji se Pavla Ledlová a tvořím pro Vás panenky, víly a anděly z jemné ovčí vlny.

Když mi vznikají pod rukama, cítím v duši pokoj, radost, lásku, něhu, důvěru. Věřím, že právě tento pocit se přenáší z panenky dál na svého nového majitele. A i díky mnoha zprávám a reakcím od lidí, kteří už panenku ode mě mají, si troufám napsat, že panenky nejen že přinášejí krásu a jemnost do vašich domovů, ale zároveň mají terapeutický přesah. A to mě naplňuje vděčností.

 A jak to všechno začalo?
 
S ovčí vlnou jsem se poprvé setkala díky mé malé dcerce. Přinesla tehdy domů ze školy andílka z ovčí vlny, celého bílého, vázaného. A nejkrásnějšího na světě. Za krátkou dobu po té jsem zašla na workshop, kde jsem se seznámila se základy suchého plstění a vyrobila si svoji první závěsnou vílu. Byla to láska na první dotek. A ten se přenesl až hluboko do mého srdce. Pár dní na to jsem si nakoupila svůj první materiál a od té doby se učím a zkouším nové věci. Cítím, že skrze mě tvoří něco, co nás všechny přesahuje. Moje duše tvoří s Ním a je šťastná.
 
I to jsem já
 
Od dětství ráda zpívám, v dospělosti jsem se navíc zamilovala do zvuku a léčivých vibrací tibetských mís, a společně s dalšími harmonizačními nástroji pomáháme lidem s různými neduhy. Ale že ve mně dřímá i výtvarně tvůrčí duše, to jsem zjistila až po setkání s ovčí vlnou. A díky tvorbě panenek, víl a jiných potěšení se může svobodně projevit.
  
Je mi ctí pro Vás všechna potěšení tvořit.
 
Pavla Ledlová????