AKCE KE DNI DĚTÍ - VŠECHNY VÍLY O 25 % levněji při objednání do 26. 5. 2024. *** Sleva Vám bude odečtena až v potvrzovacím e-mailu.

Drobněnka / Uzdravěnka na míru

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
350 Kč
Dostupnost: Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Drobněnka / Uzdravěnka na míru

Detailní popis produktu

Tato drobná vílečka jistě potěší každou malou i velkou holčičku. Může posloužit i jako víla UZDRAVĚNKA pro malého i velkého pacienta. Příběh Drobněnky si můžete přečíst níže.

Dle našich zkušeností byly tyto vílečky (i díky hypoalergenní a samočisticí vlastnosti ovčí vlny) povoleny i v nemocnici na odděleních, kde se úzce dbá na zdravotní nezávadnost materiálů v blízkosti pacientů.

Ráda ji vytvořím přímo pro Vás. Ve vzorníku barev si můžete vybrat barvu vlásků a šatiček. Vybraná čísla barev, a případně další poznámky, mi napište do rámečku výše. 

Poznámka ke vzorníku - čísla 32 až 34, 49 a 50 jsou odstíny tyrkysové, číslo 43 je smaragdově zelená a číslo 46 petrolejová. Tyto barvy se nepodařilo věrně zachytit žádným z mnoha vyzkoušených fotoaparátů; ostatní barvy odpovídají skutečnosti. Upozorňuji však, že se jejich zobrazení může monitor od monitoru lišit.

Mají připevněný silonový vlasec na zavěšení a měří okolo 14 - 15 cm. Jsou určeny do interiéru jako dekorace.

PŘÍBĚH Drobněnky :

Jednou za mnou přišla kamarádka, že připravuje 2 holčičky - sestřičky na soutěž ZUŠ, a že by jim moc ráda věnovala malou vílečku pro štěstí - menší, než jsem kdy vytvořila. Holčičky si je nejdříve nadšeně pověsily nad postele, pak si je obě vzaly na krajské kolo soutěže. Jsou moc šikovné - vyhrály, postoupily do celostátního kola. Před vystoupením v celostátním kole vybalily noty a v přípravné místnosti si pověsily i své vílečky. Když i toto kolo vyhrály, kontaktovala mě jejich maminka a poprosila o vytvoření Drobněnky pro její maminku do nemocnice. Že všichni věří, že jim vílečky přinesly štěstí, a že teď ho potřebuje i babička. Ještě dnes mě ten příběh dojímá.

Od té doby jsem vytvořila již mnoho Drobněnek jak pro radost, pro štěstí, tak i do nemocnice na podporu uzdravování. A cítím vděčnost, že můžu.